Лікування лімфостазу нижніх кінцівок Київ

Лімфостаз нижніх кінцівок, також відомий як Лімфедема, Слоновість, Елефантіаз ‒ наша клініка може надати консультацію щодо лікування цієї хвороби.

Причина лімфостазу – порушення відтоку лімфи по лімфатичних капілярах.

Медикаментозне лікування лімфостазу нижніх кінцівок допомагає під час первинного (природженого) та вторинного (набутого) розвитку хвороби.

Первинний лімфостаз – це наслідок порушення будови лімфатичної системи.

 

 

Лімфостаз нижніх кінцівок

Лімфостаз нижніх кінцівок можна відрізнити за такими ознаками: відсутність лімфатичних судин і лімфовузлів (Аплазія), дуже тонкі, недостатнього діаметра лімфовузли (Гіпоплазія), надмірно розширені лімфатичні канали (Ектазія). Первинний лімфатичний набряк можна класифікувати так:

Природжений – розвивається ще від народження.

Ранній – починається в дитинстві.

Пізній – починається в дорослому віці.

Що таке вторинний лімфостаз нижніх кінцівок? Це вид хвороби, який стає видимим і проблемним після перенесених захворювань, травм і операцій. Також варто відзначити, що на розвиток вторинного лімфостазу нижніх кінцівок мають негативний вплив хімічні та фізичні фактори, порушення гормонального фону, обміну речовин, надмірна неконтрольована вага, інфекції тощо.

Лімфостаз нижніх кінцівок можна розділити на односторонній і двосторонній. Однак бувають такі випадки, коли відбувається ураження однієї половини тіла, тобто є ураження хворобою верхньої та нижньої кінцівки з одного боку.

 

 

Лімфостаз нижніх кінцівок та консервативне лікування

Результат консервативного лікування значною мірою залежить від того, як швидко від початку лімфатичного набряку пацієнт звернувся по допомогу. Якщо відвідування лікаря не зробити вчасно, процес лікування затягнеться та може проходити із ускладненнями. Під час консервативного лікування застосовуються:

Ручний лімфодренажний масаж.

Компресний пневмомасаж.

Використання бандажу для кінцівки.

Дієтичне харчування.

Лікувальна фізкультура.

Компресійний трикотаж (спеціальні рукави, рукавички, панчохи, легенси і т. д. із різними видами в’язки).

Фармакологічні препарати.

Особливості лікування визначає лише лікар.

Ми застосовуємо таку методику лікування, яка не поступається у своїй ефективності ідентичним методикам провідних лімфо клінік Німеччини та Ізраїлю. Якщо вас турбує лімфостаз нижніх кінцівок, ви можете звернутися до нас. Разом із фармакологічними препаратами та дієтичним харчуванням ми застосовуємо компресний пневмомасаж за допомоги апаратів Lymphopress, які вироблені в Ізраїлі, за можливості, якщо це не зашкодить пацієнтові, ‒ лікувальну фізкультуру та обов’язково – компресійний трикотаж.


 

Лимфостаз обеих нижних конечностей после перенесенной операции и лучевой терапии по поводу рака шейки матки. Рожистое воспаление правой нижней конечности.
Лимфостаз обеих нижних конечностей после перенесенной операции и лучевой терапии по поводу рака шейки матки. Рожистое воспаление правой нижней конечности.
Через 2 недели лечения.
Через 2 недели лечения.

 

Мужчина после комбинированного лечения: иссечения  паховых лимфоузлов и лучевой терапии.
Мужчина после комбинированного лечения: иссечения паховых лимфоузлов и лучевой терапии.
Через  7 дней лечения.
Через 7 дней лечения.

 

Лимфостаз после онкогинекологической операции и лучевой терапии.
Лимфостаз после онкогинекологической операции и лучевой терапии.
Контроль через 3 месяца.
Контроль через 3 месяца.

 

Про лімфостаз верхніх кінцівок можна прочитати тут..