Клиника доктора Лирника

Корисна інформація про клініку судинної патології

Доктор Сергій Віленович Лірник – успішний лікар-практик та один із провідних судинних хірургів.

Як відданий обраній професії-справи всього життя, Сергій Віленович досяг значних успіхів у галузі судинної хірургії. Завдяки його унікальному методу лікування пацієнти знову отримали можливість насолоджуватися повноцінним життям, у якому відсутній біль та дискомфорт, поганий естетичний вигляд тіла та супутні хвороби.

Лирник С.В.

Після завершення навчання в Национальному медичному університеті ім. О. Богомольца Сергій Лірник пройшов інтернатуру на кафедрі госпітальної хірургії цього навчального закладу. Лікар Сергій Лірник довгий час працював у різних київських державних лікарнях у відділеннях швидкої допомоги та інтенсивної терапії, що дало йому можливість здобути хороший досвід та практику лікування пацієнтів з найрізноманітнішими складними та рідкісними захворюваннями. Після завершення ординатури Сергій Віленович вчився в аспірантурі на кафедрі госпітальної хірургії та оперативної хірургії Національного медичного університету ім. О.  Богомольця та водночас почав активно займатися лікуванням пацієнтів із судинною патологією.

Підсумовуючи здобутий досвід та неоціненні знання, доктор Лірник розробив і запровадив у практику лікування судинних хвороб індивідуальний методу компресійного масажу, який успішно застосовується для лікування венозної недостатності. Сергій Лірник, як усесторонньо освічений фахівець, розробив та сконструював апарат для компресійного масового масажу нижніх кінцівок. За його допомоги успішно вилікувалися багато пацієнтів. Надалі компресійну терапію почали успішно застосовувати для корекції фігури при надлишковій вазі, лімфостазі та целюліті.

Послуги, які клініка судинної патології може запропонувати

Клініка судинної патології пропонує своїм пацієнтам комплексне лікування всіх захворювань кровоносної та лімфатичної системи:

  • варикозу;
  • тромбозу, тромбофлебіту, посттромбофлебітної хвороби;
  • васкуліту;
  • атеросклерозу судин нижніх кінцівок;
  • діабетну ангіопатію нижніх кінцівок, діабетну стопу;
  • постмастектомічного синдрому;
  • лімфостазу верхніх і нижніх кінцівок;
  • трофічної виразки нижніх кінцівок різного ступеня розвитку хвороби та ін.

Паралельно проводиться комплекс процедур із корекції фігури та реабілітації після естетичної хірургії (ліпосакції).
У клініці використовуються найновіші передові та надійні технології, обладнання, застосовуються індивідуальні методи роботи в залежності від індивідуального випадку пацієнта.